Як міжнародна компанія, що залучена до терапевтичного прогресу, для підтримки здоров’я мільйонів пацієнтів та у співпраці з фахівцями сфери охорони здоров’я, компанія «Сервʼє» на глобальному рівні та ТОВ «Сервʼє Україна» на локальному рівні дотримується принципів щодо якості, ефективності та безпечності продукції.

Ми гарантуємо однаковий рівень якості та терапевтичної ефективності нашої продукції незалежно від того, в якій країні світу вона була вироблена.

Ми гарантуємо, що ввезення продукції на територію України відбувається таким чином, щоб забезпечити її відповідність своєму призначенню, вимогам реєстраційного досьє та виключити ризик для пацієнтів, пов’язаний із недостатньою безпекою, якістю та ефективністю продукції; забезпечити якість продукції на кожному етапі її життєвого циклу, що входить у сферу ліцензованої діяльності ТОВ «Сервʼє Україна», а саме: імпорт лікарських засобів та оптова торгівля лікарськими засобами.

Керівництво Сервʼє ставить перед собою наступні пріоритетні принципи:

  • підтримувати реєстраційні матеріали на продукцію у відповідності до вимог наукового та технічного прогресу, а також відповідно до чинного законодавства для гарантування якості, ефективності та безпечності продукції;
  • надавати обґрунтовану та достовірну інформацію, використовуючи перевірені дані та офіційні наукові джерела, у відповідності до Етичного статуту Сервʼє;
  • гарантувати простежуваність продукції Сервʼє на ринку для боротьби проти ймовірно фальсифікованої продукції, з метою ефективної організації та проведення відкликання серій (-ії) продукції з ринку, за необхідності;
  • проводити моніторинг продукції протягом всього її життєвого циклу.

Дані принципи підтримуються впровадженою та ефективно функціонуючою Системою якості, що базується на підході постійного вдосконалення та відповідає міжнародним й національним стандартам.

У 2015 році ТОВ «Сервʼє Україна» успішно пройшло сертифікаційний аудит та отримало сертифікат відповідності вимогам правил Належної практики дистрибуції (тобто GDP сертифікат). На регулярній основі система якості ТОВ «Сервʼє Україна» успішно проходить наглядові та ресертифікаційні аудити, підтверджуючи свою відповідність вимогам правил Належної практики дистрибуції та вимогам чинного законодавства України щодо сфери ліцензованої діяльності ТОВ «Сервʼє Україна».

Компанія «Сервʼє» приділяє багато уваги боротьбі з фальсифікацією продукції у світі та проводить постійний моніторинг у даному напрямку.

Заходи боротьби із фальсифікованою продукцією є наступними:

  • сильна внутрішня організація, що сприяє виявленню та аналізу підозрілої продукції в найкоротші терміни.
  • мережа зовнішніх контактів у співпраці з митницею та органами охорони здоров’я.
  • система заходів безпеки / автентифікації для певної продукції та в певних країнах.

Компанія «Сервʼє» не продає свою продукцію через Інтернет мережу.