Кардіопростір – це освітня ініціатива з кардіології фармацевтичної компанії Серв’є, покликана допомогти українським лікарям бути готовими до сучасних викликів професії. На сайті доступний цікавий та корисний медичний контент з кардіології: актуальні новини, анонси подій, посилання на стандарти лікування МОЗ України та міжнародні рекомендації, клінічні випадки, медичні калькулятори (в т.ч. ІМТ, ШКФ та інші), інформаційні матеріали, якими можна ділитися з пацієнтами – все на допомогу практикуючому лікарю.

https://cardioprostir.com.ua/

Крім сайту, сторінки освітньої ініціативи «Кардіопростір» ви можете знайти у фейсбуці, телеграмі та вайбері.

Простір Серв’є – освітня платформа, де можна знайти вебінари, клінічні випадки, освітні проєкти, присвячені лікуванню АГ, ІХС, стенокардії, ЦД2 типу та інформацію про препарати компанії Серв’є.

https://prostirservier.com.ua/

«Компендіум Серв’є» – застосунок для лікарів, який містить:

– Довідник лікарських засобів

– 22 медичні калькулятори

– Норми лабораторних показників

– Контакти лікувальних закладів України

– Класифікації МКБ 10 та ICPC 2

– Реєстр «Доступні ліки»

GI Cancer Expert – професійна онлайн платформа для онкологічної спільноти, яка містить важливий для клінічної практики контент: серії практичних вебінарів з обговоренням актуальних питань лікування гастроінтестинального раку, презентаціями клінічних випадків та власного досвіду ведення пацієнтів за модерацією провідними національними експертами. А також актуальні новини та анонси подій, корисні матеріали для професіоналів охорони здоров’я та пацієнтів – на допомогу онкологам і лікарям суміжних спеціальностей, що опікуються онкологічними пацієнтами.

https://gicancerexpert.com.ua/

Використання застосунку/вебсайту/освітнього порталу не замінює необхідність відвідування лікаря, який є кваліфікованим фахівцем, що має право поставити діагноз і скласти рекомендації відповідно до стану здоров’я користувача застосунком/вебсайтом/освітнім порталом. Не слід сприймати інформацію, яка міститься в застосунку/на освітньому порталі/на вебсайті, як медичну пораду і тлумачити її як медичну рекомендацію. Застосунок/вебсайт/освітній портал не є інструментами діагностики і не призначені для терапевтичного застосування. Copyright © 2023. ТОВ «Серв’є Україна». Всі права захищені.