ПРО НАС У ЦИФРАХ

№ 34

фармацевтична
група у світі

150

країн, де присутні
препарати Групи

21 900

співробітників

*IQVIA, Analytics Link / World 75 countries – MAT Q3-2023

«Серв’є» – міжнародна фармацевтична група

Компанія «Серв’є», заснована з метою задовольняти потреби охорони здоров’я, є глобальною фармацевтичною групою, якою управляє Фонд, що прагне створювати соціально значущі рішення як для пацієнтів, так і для сталого розвитку світу. Завдяки своїй унікальній моделі управління вона може повністю реалізувати своє покликання на довготермінову перспективу: бути відданою терапевтичному прогресу задля задоволення потреб пацієнтів. 21 900 співробітників Групи віддані цьому спільному покликанню, яке є джерелом щоденного натхнення.

Будучи світовим лідером у сфері кардіології, «Серв’є» також прагне стати цілеспрямованим та інноваційним гравцем у онкології, чия діяльність направлена на лікування важковиліковних видів раку. Саме тому Група виділяє понад 70% свого бюджету досліджень та розробок на створення таргетних інноваційних методів лікування в онкології.

Терапія в сфері неврології та імунозапальних захворювань є рушійною силою майбутнього зростання. У цих сферах «Серв’є» зосереджується на обмеженій кількості захворювань, де пропонує таргетну терапію для чітко визначеного профіля пацієнтів.
Для сприяння доступу до якісної медичної допомоги для широкого кола пацієнтів за нижчою ціною Група «Серв’є» також пропонує низку якісних генеричних лікарських засобів у більшості терапевтичних напрямках, покладаючись на сильні бренди у Франції, Східній Європі, Бразилії та Нігерії.

У всіх цих сферах Група враховує думку пацієнтів на кожному етапі життєвого циклу лікарського засобу.

Компанія «Серв’є» зі штаб-квартирою у Франції має широку географічну присутність у понад 150 країнах з доходом 5,3 млрд євро у 2023 році.

Наше покликання

Ми віддані терапевтичному прогресу задля задоволення потреб пацієнтів.

Наше бачення

Заснована з метою задоволення потреб охорони здоров’я, наша Група прагне створювати соціально значущі рішення для пацієнтів та сталого розвитку світу.

Впроваджувати
інновації

Піклуватися
 

Розвиватися через взаємодію

Прагнути
успіху

Комплексний підхід до системи охорони здоров’я

Щодня «Серв’є» допомагає лікувати пацієнтів у 150 країнах, пропонуючи широкий асортимент брендових і генеричних лікарських засобів. Згідно з нашим переконанням пропонувати повний спектр рішень для охорони здоров’я, ми також надаємо цифрові рішення, які охоплюють весь шлях пацієнта.

БРЕНДОВІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ

ГЕНЕРИКИ

Науково-дослідна діяльність

Наша мета зрозуміла — прискорити дослідження та зусилля з розробки нових терапевтичних рішень, керуючись довгостроковим баченням.

Щодня команди наших фахівців невпинно працюють над відкриттям та розробкою ліків, яких найбільше потребують пацієнти.

Модель управління «Серв’є», яка управляється некомерційним фондом, повністю відповідає довгостроковим планам щодо досліджень і розробок. Наша незалежність від ринкових факторів означає, що ми можемо інвестувати значні кошти в дослідження та розробки для здійснення інноваційної діяльності та створення нових лікарських засобів. 

Тому компанія «Серв’є» щороку інвестує понад 20% доходу від продажів (за винятком генеричних препаратів) у науково-дослідну діяльність.

Онкологія
Кардіометаболізм
Імунозапальні захворювання
Неврологія

Науково-дослідний центр Париж-Сакле

У Париж-Сакле «Серв’є» зможе розробити більш гнучкий і відкритий підхід до досліджень і розробок, який ще більше концентруватиметься на пацієнтах, щоб прискорити процес пошуку інноваційних терапевтичних рішень.

  • Відкрито у 2023 році
  • Площа 45000 кв.м
  • 1500 співробітників

Партнер вибору

Наша стратегія партнерства зосереджена навколо однієї мети — пришвидшити розробку методів лікування, які значно покращують якість життя пацієнтів. Ми використовуємо орієнтований на людей підхід до наших партнерств і зосереджуємося на створенні взаємовигідних проєктів шляхом об’єднання нашої експертизи.

Ми прагнемо інвестувати в інновації, які принесуть користь пацієнтам у майбутньому.

Потужна виробнича мережа

На наших 16 заводах, розташованих по всьому світу, ми виробляємо та розповсюджуємо наші ліки відповідно до найвищих стандартів якості, безпеки та надійності.

Використовуючи цифрові інновації в усьому виробничо-збутовому ланцюгу, ми продовжуємо покращувати нашу гнучкість, щоб задовольняти потреби пацієнтів.

Позитивний вплив на суспільство

Група використовує проактивний підхід в питаннях корпоративної соціальної відповідальності. Цей підхід структурований навколо 4 зобов’язань у сфері корпоративної соціальної відповідальності, які об’єднують 17 пріоритетних викликів, визначених на підставі рекомендацій ISO 26000 та опитувань зацікавлених сторін.

З 2016 року благодійний фонд «Mécénat Servier» підтримує загальні ініціативи у Франції та за кордоном у сфері охорони здоров’я, освіти та громадського життя. Більш детальна інформація за посиланням: https://mecenat.servier.com/