ПРО НАС У ЦИФРАХ

20

Понад 20 років,
на ринку України

270

співробітників

19

брендів,
у продуктовому портфоліо

№ 11

серед усіх фармацевтичних компаній на ринку України*

№ 2

у кардіології*

4

РІШЕННЯ У 4-х
ТЕРАПЕВТИЧНИХ ОБЛАСТЯХ:
онкологія, кардіометаболізм,
неврологія, імунозапальні
захворювання

*Дані Proxima Research Market turnover (retail) станом на січень 2024 року (у гривні)

ТОВ «Серв’є Україна» входить до складу глобальної групи «Серв’є», яка управляється неприбутковим фондом.

В Україні Серв’є здійснює свою діяльність понад 20 років, у компанії працює 270 співробітників. «Серв’є» займає провідну позицію на фармацевтичному ринку України – №11 серед фармацевтичних компаній та №2 у кардіології*.

Продуктове портфоліо в Україні представлене 19 оригінальними брендами, що забезпечує доступ українських пацієнтів до високоякісного лікування у ключових терапевтичних областях: онкологія, кардіометаболізм, неврологія, імунозапальні захворювання. 

«Серв’є» є одним із визнаних лідерів у кардіології на українському ринку і представляє широку лінійку високоякісних та ефективних лікарських препаратів для лікування артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця та серцевої недостатності. 

Онкологія для «Серв’є» є пріоритетним напрямком діяльності з фокусом на інноваційність та терапію  важковиліковних видів раку.  Піклуючись про українських пацієнтів, ми надаємо їм доступ до препаратів для лікування метастатичних форм колоректального раку та раку шлунку, метастатичного раку підшлункової залози, а також препарата для лікування гострого лімфобластного лейкозу у дітей та дорослих.  

У своїй щоденній діяльності Серв’є дотримується принципів відповідального та етичного підходу до ведення бізнесу, заснованого на відкритості, прозорості та дотриманні всіх законодавчих норм і правил. А принципи корпоративної соціальної відповідальності, органічно вписані в усі аспекти діяльності компанії, стосуються питань підвищення доступності сфери охорони здоров’я, розвитку співробітників, вибудовування стійких і прозорих відносин з партнерами, а також турботи про довкілля. 

Працюючи стабільно, етично та відповідально, «Серв’є» робить надзвичайно важливу справу – допомагає людям бути здоровими.