Перш ніж приєднатися до розмови, виділіть трохи часу, щоб прочитати наші правила ведення обговорень, наведені нижче. Ми просимо наших користувачів дотримуватися цих правил включно з  правилами використання соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube тощо (далі  – соціальні мережі).

Ці правила спільноти  можуть змінюватися періодично або залежно від обставин. 

Інформація, опублікована у спільноті ТОВ «Серв’є Україна» в соціальних мережах, є актуальною станом на дату її публікації. ТОВ «Серв’є Україна» не зобов’язується повідомляти про будь-які зміни у випадку їх настання. 

ТОВ «Серв’є Україна» не надає інформацію про свої продукти (лікарські засоби, медичні та косметичні вироби) на своїх сторінках у соціальних мережах. 

Інформація, розміщена на сторінці компанії ТОВ «Серв’є Україна»  у соціальних мережах, не має на меті замінити консультацію лікаря. Не використовуйте інформацію, розміщену на цій сторінці, для встановлення діагнозу. З будь-яких питань, що стосуються стану Вашого здоров’я, Вам потрібно проконсультуватися з лікарем. Ми також просимо Вас утримуватися від розміщення медичної інформації або медичних рекомендацій щодо лікування, стану здоров’я та медичних діагнозів. 

Компанія ТОВ «Серв’є Україна» не несе відповідальності за зміст, розміщений на своїй сторінці, іншими користувачами. За всі коментарі несуть виключну відповідальність їхні автори.

Коментарі, зображення та відео, розміщені користувачами, і загалом будь-який тип вмісту, створеного іншими користувачами сторінки компанії ТОВ «Серв’є Україна»  у соціальних мережах, не обов’язково відображають погляди компанії ТОВ «Серв’є Україна», її співробітників або партнерів. 

Компанія ТОВ «Серв’є Україна» не може гарантувати точність інформації, розміщеної іншими користувачами на офіційній сторінці. Ця інформація не перевіряється, не схвалюється та не затверджується компанією ТОВ «Серв’є Україна». Як наслідок, ТОВ «Серв’є Україна» закликає відвідувачів сторінки компанії у соціальних мережах не приймати рішень та не формулювати  суджень на основі інформації та думок, висловлених іншими користувачами сторінки. 

Коментарі, що порушують законодавство, будуть видалятися без надсилання попередження їх автору. Забороняється розміщувати вміст:

 • порнографічного або педофілічного характеру;
 • який розпалює насильство, може спричинити дискримінацію або ненависть; 
 • расистського, ксенофобського, сексистського, гомофобного чи ревізіоністського характеру;
 • який спонукає до куріння, вживання алкоголю чи заборонених законодавством речовин; 
 • який спонукає до актів комп’ютерного піратства або порушення заходів технологічного захисту або захисту права інтелектуальної власності; 
 • який спонукає до жорстокого поводження з тваринами (або відтворює такі дії);
 • шкідливий для неповнолітніх, їхнього іміджу, приватного життя чи захисту дітей та підлітків;
 • що суперечить Міжнародній конвенції про права дитини;
 • що, ймовірно, може підірвати повагу до приватного життя, повагу до людської особистості та людської гідності або рівність чоловіків та жінок.

Будьте ввічливими та поважайте думки інших. Редакційна команда залишає за собою право видаляти публікації, які: 

 • не пов’язані з темою; 
 • є агресивними, вульгарними або набувають форми прямих нападів та образ між користувачами; 
 • є особистими нападами на одного або кількох членів компанії або редакційної групи; 
 • критикують модерацію цієї сторінки; 
 • мають рекламний характер; 
 • апелюють до свідчень проти продукції чи послуг або до участі в трансляціях чи заходах; 
 • містять персональну контактну інформацію; 
 • критикують або можуть завдати шкоди іміджу компанії «Серв’є» 

Нагадуємо, що в Інтернеті трапляються випадки «фішингу», наприклад, в сфері зайнятості. Ця практика полягає у надсиланні фальшивих електронних листів претенденту на роботу від імені компанії з метою спонукання одержувача до розкриття персональної інформації. Здебільшого такі практики закінчуються тим, що шахраї просять їх заплатити з метою покриття витрат, пов’язаних із зарахуванням на роботу. 

У разі будь-яких підозрілих контактів від імені компанії ТОВ «Серв’є Україна» переконайтеся, що доменне ім’я електронного листа – це @servier.com. У разі будь-яких сумнівів, будь ласка, зв’яжіться з нами, заповнивши форму на сайті https://servier.ua/ukr/contact 

Компанія діє відповідно до локальних регуляторних норм законодавства та Кодексів фармацевтичної галузі. 

У Вас є можливість зв’язатися з представниками компанії, використовуючи форму зворотного зв’язку на сайті компанії. 

Ви можете повідомити про побічне явище/небажаний ефект/медичний інцидент, про якість продукції чи  підозру в її фальсифікації, отримати відповідь на Ваше питання щодо продукції компанії заповнивши форму на сайті за посиланням: https://servier.ua/ukr/contact