Діяльність медичного відділу компанії «Серв’є Україна» направлена на Заохочення збалансованого обміну знаннями з науковими та медичними спільнотами

Компанія «Серв’є Україна» встановлює партнерські стосунки з науковими спільнотами для заохочення наукового обміну та просування медичних знань.

Більше того, ми надаємо інформацію про наші терапевтичні рішення медичній спільноті на наукових конференціях, одночасно гарантуючи, що надана медична інформація є практично корисною, якісною та відповідає вимогам існуючих професійних кодексів.

Краще розуміння медичної практики та визначення нових потреб у терапії

Ми проводимо клінічні та пост-маркетингові дослідження, щоб краще зрозуміти особливості лікування хворих, які страждають на різні захворювання, та практичне застосування наших лікарських засобів.

Розвиток партнерства з асоціаціями пацієнтів

Ми прагнемо відповідати очікуванням пацієнтів в покритті незадоволених медичних потреб і відповідно адаптувати вибір нових терапевтичних рішень, втілюючи в життя пацієнто-орієнтований стратегію компанії «Серв’є».

Наше прагнення також здійснюється через реалізацію конкретних програм доступу до наших лікарських засобів, які дозволяють пацієнтам швидше отримувати користь від інновацій, особливо в галузі онкології.

Відповіді на питання про використання лікарських засобів виробництва компанії «Серв’є»

Через відділ з надання медичної інформації забезпечується відповіді спеціалістам охорони здоров’я (лікарям, фармацевтам, медсестрам тощо), пацієнтам та особам, що здійснюють догляд за хворими, щодо правильного використання лікарських засобів нашої компанії.

Якщо у Вас є запит щодо медичної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами в розділі «Контакти», обравши відповідну тему звернення