Відділ реєстрації

Команда реєстрації працює задля забезпечення безперебійної наявності лікарських засобів, появи нових терапевтичних рішень на фармацевтичному ринку України, підтримання актуальності реєстраційного досьє протягом життєвого циклу препарату та забезпечення регуляторної відповідності.

Дізнайтеся більше

Медичний відділ

Наша місія – надавати спеціалістам охорони здоров’я та пацієнтам корисну та якісну медичну інформацію про наші поточні та майбутні терапевтичні рішення, прозоро та у відкритому діалозі, збільшуючи їх медичну цінність.

Дізнайтеся більше

Система якості

Дотримуємося принципів щодо якості, ефективності та безпечності продукції та гарантуємо однаковий рівень якості та терапевтичної ефективності нашої продукції незалежно від того, в якій країні світу вона була вироблена.

Дізнайтеся більше

Фармаконагляд

Для сприяння безпечному та ефективному застосуванню лікарських засобів у компанії функціонує система фармаконагляду. Персонал з фармаконагляду здійснює моніторинг побічних реакцій та ризиків протягом життєвого циклу лікарських засобів, та за потреби здійснює розробку та впровадження заходів з їх мінімізації.

Дізнайтеся більше