Запит користувача щодо отримання інформації про лікарські засоби.

В даному розділі сайту Товариства з обмеженою відповідальністю «Серв’є Україна» (“Компанія Серв’є”) міститься інформація про лікарські засоби, зокрема, про їхню назву, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, яка має бути надана споживачам відповідно до вимог ст. 15 Закону України “Про захист прав споживачів” від 12.05.1991 р. № 1023-XI.

Інформація про лікарські засоби (включаючи рецептурні) Компанії Серв’є надається виключно для ознайомлення користувача з лікарськими засобами та не є рекламою.

Вказана інформація не є керівництвом для самостійної профілактики, діагностики або лікування, а також, не може бути використана в якості медичних порад або рекомендацій. Використання рецептурних лікарських засобів можливе тільки після призначення лікарем. Компанія Серв’є не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання Вами інформації з цього розділу сайту та у разі самостійного лікування, що проводиться, без попередньої консультації з професіоналом охорони здоров’я.

Натисканням кнопки “Так”, Ви підтверджуєте свій запит на отримання такої інформації за допомогою засобів дистанційного зв’язку.