Чому «Серв’є»?

 • Ми пишаємося тим, що нам вдається поєднувати міжнародний масштаб та системність великої корпорації з компактним розміром та дружньою атмосферою колективу.
 • Ми цінуємо якість відносин з колегами при кар’єрному зростанні. Ми знаємо, що таке ділити успіх в команді та плідно працювати із задоволенням.
 • Управління бізнесом та людьми, взаємодія з фахівцями сфери охорони здоров’я та партнерами, мотивація, визнання та винагорода кращих фахівців у «Серв’є» відбуваються на етичних засадах, за прозорими й однаковими для всіх правилами.
 • Медичні представники «Серв’є» є професіоналами у своїй галузі, а наша система навчання та розвитку  – ефективною та детально пропрацьованою під особливості українського ринку.
 • «Серв’є» – відповідальна компанія. Наші фокусні сфери соціальної відповідальності – це розвиток медичної науки в Україні, підтримка пацієнтів та програми для працівників, фахівців-початківців та студентів.

Переваги роботи

У «Серв’є Україна» працівники отримують:

 • офіційне працевлаштування
 • конкурентну заробітну плату, бонуси, оплату лікарняних листів, оплату відпустки
 • медичне страхування , страхування життя
 • оплату мобільного телефону та мобільного зв’язку
 • компенсацію обідів
 • компенсацію проїзду у громадському транспорті, службовий автомобіль (певні посади)
 • 28 днів відпустки

Піклування про співробітників та work-life баланс

Піклуючись про співробітників, в жовтні 2020 року було відкрито психологічну лінію, щоб при виникненні занепокоєння/ стурбованості з будь-якого питання (як професійного, так і особистого), можна було отримати онлайн-консультацію психолога або коуча.

У компанії запроваджено практики для ефективного поєднання роботи та особистого життя: надання виключно оплачуваних днів у зв’язку із сімейними обставинами, гнучкий графік роботи, гнучкий обід.

Наша відповідальність перед суспільством

23 вересня 2020 року компанія «Серв’є Україна» стала одним із перших підписантів оновленого «Пакту заради молоді-2025», що реалізується Центром «Розвиток КСВ» і Міністерством молоді та спорту України за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. «Пакт заради молоді – 2025» є продовженням «Всеукраїнського пакту заради молоді 2020», учасником якого «Серв’є Україна стала в 2016 році. Головна мета Пакту – об’єднати зусилля компаній, держави та освіти для вирішення проблем працевлаштування молодих людей в Україні.

30 вересня 2020 року компанія «Серв’є Україна» підписала Декларацію в підтримку Цілей сталого розвитку 5 та 8, які стосуються гендерної рівності, включаючи боротьбу з домашнім насильством, та забезпечення гідної праці для всіх. Ми прагнемо створити робоче середовище, де всі мають однакові можливості незалежно від їхньої статі, реалізуючи проєкти, які сприяють різноманітності, рівним можливостям та боротьбі з дискримінацією на всіх кар’єрних шляхах.

Наші нагороди

 • У квітні 2021 року за результатами міжнародної програми HR-сертифікації «Найкращі місця для роботи» компанію «Серв’є Україна» було визнано одним з найкращих місць для роботи в Україні. А в 2024 році ми підтвердили це звання.

Процес сертифікації складався з опитування співробітників компанії та оцінки політик та практик управління персоналом, що застосовуються в «Серв’є Україна», які включають такі напрямки, як лідерство, компенсації та пільги, підбір персоналу та адаптація, залучення співробітників, корпоративна соціальна відповідальність, культура та можливості особистісного зростання тощо.

 • У 2021 році компанія «Серв’є Україна» увійшла в ТОП-30 кращих роботодавців України за рейтингом від журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Як компанія ТОВ «Серв’є Україна» отримала нагороду «Кращий бренд роботодавця», а Ольга Шилова, директор з управління персоналом, була відзначена як «Кращий HR-директор».
 • У 2021 році ТОВ «Серв’є Україна» стала переможцем премії Ukrainian Recruitment Awards у номінації «Рекрутмент молодих фахівців» (середній бізнес), де оцінювалися рекрутингові проєкти, що пов’язані з наймом молодих фахівців без досвіду роботи.

ДОЛУЧАЙСЯ ДО НАШОЇ КОМАНДИ!
БО РАЗОМ МИ СТВОРЮЄМО ЗДОРОВИЙ СВІТ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ.

Академія «Серв’є»

Дізнайтеся більше