Понад 20 років «Серв’є» здійснює свою діяльність в Україні. Весь цей час ми опікуємося здоров’ям українських пацієнтів, які мають можливість отримати високоякісне лікування оригінальними препаратами у ключових терапевтичних напрямках: онкологія, кардіометаболізм, неврологія, імунозапальні захворювання.

«Серв’є» розширює свої ініціативи в партнерстві з асоціаціями пацієнтів та лікарів для вирішення дуже конкретних проблем на всіх етапах від діагностики до належного лікування з. Ми вважаємо, що знання хвороби і методів лікування є важливими для втілення інновацій, покращення терапевтичних рішень і догляду за пацієнтами. Пацієнт знаходиться в центрі нашої діяльності, саме тому ми втілюємо просвітницькі ініціативи та створюємо інформаційні ресурси.

Простір мого здоров’я — це унікальний ресурс, розроблений разом і для пацієнтів. Він схвалений експертами — лікарями та дієтологами — при залученні членів пацієнтських організацій, таких як Global Heart Hub. Головна місія Простору мого здоров’я — це надання доступної інформації, яка постійно оновлюється. Корисні матеріали зібрані в одному місці для підвищення обізнаності про захворювання, зниження серцево-судинних ризиків та покращення якості життя пацієнтів.

На сайті пацієнт може самостійно обрати специфічну інформацію відповідно до свого стану чи захворювання, подивитись навчальні відео, завантажити корисні освітні матеріали. Вже під час першого візиту на сайт людина має змогу здійснити персоналізований пошук необхідних рекомендацій та порад. Потрібно ввести дані щодо віку, способу життя тощо та застосувати фільтру. А вже через декілька хвилин читати тільки ту інформацію, що відповідає потребам людини. Особисті дані не записуються, проте частина вмісту сайту автоматично налаштовується відповідно до критеріїв, заданих користувачами.

Простір мого здоров’я пропонує пацієнтам:

• Багато детальної інформації про патології

• Опис фізичних вправ для щоденної активності

• Рецепти для здорового харчування

• Практичні поради для покращення свого здоров’я

Пацієнт знаходиться в центрі нашої діяльності, саме тому ми підтримали освітню ініціативу ГО «Українська Спілка Онкохірургів» та Національного інституту раку для пацієнтів з гастроінтестинальними формами раку – «ОнкоСвідомість». Ми віримо, що цей освітній проєкт допоможе пацієнтам та їх родичам зорієнтуватися в їх подальших кроках щодо діагностики, лікування, зміни способу життя та ін., а лікарям надасть можливість покращити ефективність спілкування з пацієнтами.

В партнерстві з благодійним фондом підтримки дорослих онкопацієнтів «Inspiration Family» була створена серія освітніх відео «Про рак зрозумілою мовою» для пацієнтів та їх родичів про особливості діагностики, лікування, догляду, способу життя гастроінтестинальних форм раку.

В партнерстві з Асоціаціацією кардіологів України за інформаційної підтримки компанії «Серв’є» на сайті інституту кардіології ім. М.Д. Стражеско створені освітні матеріали для пацієнтів, що страждають артеріальною гіпертензією та ішемічною хворобою серця.

Сайт для пацієнтів «Все, що треба знати про варикозну хворобу», присвячений варикозній хворобі вен. На сайті можна ознайомитися з симптомами хвороби, дізнатись більше про хороші звички та спосіб життя з варикозом, а також пройти тест, щоб оцінити ризик розвитку хвороби.

На сайті лідера категорії венотонічних препаратів* ви ознайомитеся з особливостями складу та процесу виготовлення препарату Детралекс®, доведеною ефективністю в лікуванні хронічної венозної недостатності та геморою. Також представлений опис захворювання, факторів, які його провокують, та загальні рекомендації щодо зміни способу життя.

*Під лідером категорії мається на увазі, найбільші продажі всіх форм випуску препарату Детралекс® в грошовому виразі в категорії С05 за даними компанії Proxima Research, 2021-2022 роки