Розкриття передачі цінностей професіоналам сфери охорони здоров’я (ПОЗ) та організаціям сфери охорони здоров’я (ООЗ) є частиною ініціативи прозорості та відкритості Європейської Федерації Фармацевтичної Індустрії та Асоціації (EFPIA) і Асоціації виробників інноваційних ліків (АПРАД) в Україні.

Компанія «Серв’є» повністю підтримує цілі та ініціативу прозорості та відкритості.

Фармацевтичні компанії взаємодіють з професіоналами та організаціями сфери охорони здоров’я, сприяючи прогресу науки та розвитку підходів до лікування і ведення пацієнтів. Ці взаємовідносини регулюються відповідно до діяльності/витраченого часу/участі професіоналів та організацій сфери охорони здоров’я. Прикладом взаємодії є проведення клінічних випробувань та публікація їх результатів.

Асоціація виробників інноваційних ліків (АПРАД) в Україні надає більш детальну інформаціющодо принципів розкриття інформації, яких дотримуються компанії-члени АПРАД.

Інформація щодо передачі цінностей компанією «Серв’є» в Україні знаходиться тут:

Публікація підготовлена відповідно до методології розкриття компанії «Серв’є» та відповідно до положень Кодексу розкриття АПРАД в Україні.

Період розкриття інформаціі про передачу цінностей охоплює кожен рік з 1 січня року по 31 грудня року та містить інформацію щодо предачі цінностей професіоналам та організаціям сфери охорони здоров’я в Україні, філіалами компанії «Серв’є» в Україні та поза ії межами.

Контакти та зворотній зв`язок.

Детальна інформація щодо розкриття передачі цінностей компанією «Серв’є» в інших країнах.