м.Київ (Україна), 9 листопада 2020 року – нещодавно компанія «Серв’є Україна» приєдналася до Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу, метою створення якої є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Мережа була започаткована Радою бізнесомбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Компанії-учасники мережі беруть на себе зобов’язання підтримувати добру ділову репутацію та постійно удосконалювати власні стандарти доброчесності відповідно до кращих міжнародних практик, спільно працюючи над оцінкою антикорупційних ризиків для втілення в своїх організаціях комплаєнс-програм, залучаючи представників бізнесу до обговорення принципів доброчесності, підвищуючи інтерес до прозорого ведення бізнесу серед учасників ринку.

«Те, що наша компанія долучилася до Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу – це логічний та закономірний крок. Співробітники Групи в усьому світі дотримуються правил та нормативних вимог, що сприяють поширенню і зміцненню принципів етичної поведінки компанії в усіх аспектах нашої професійної та комерційної діяльності. Ми пишаємося бути частиною спільноти, яка робить свій внесок у просування ідей комплаєнсу та розвиток прозорого бізнесу в країні», – зазначила Світлана Малиновська, керівниця відділу з юридичних питань та етики.


Про компанію Servier

Servier – міжнародна фармацевтична компанія, яка управляється неприбутковим фондом, головний офіс якої розташований у м. Сюрен, Франція. З широкою міжнародною представленістю у 150 країнах та оборотом у 4,6 мільярда євро у 2019 році, штат співробітників у світі складає 22 000 осіб. Група, що є цілком незалежною, реінвестує 25% свого доходу (за винятком генеричних препаратів) у дослідження і розробки та використовує весь прибуток для розвитку компанії. Корпоративне зростання Servier зумовлене постійним пошуком інновацій у п’яти ключових сферах: серцево-судинні, імунозапальні, нейропсихіатричні, онкологічні захворювання та діабет, а також діяльністю зі створення високоякісних генеричних препаратів. Крім розробки лікарських засобів, Servier також пропонує цифрові рішення для здоров’я. В Україні Servier здійснює свою діяльність вже 20 років.

Додаткова інформація: www.servier.com, www.servier.ua 

Контакти ТОВ «Серв’є Україна» для представників ЗМІ:

Ганна Акопян,  

hanna.akopian@servier.com,  

тел. +380 44 490 34 41