Серв’є глибоко засмучена людськими втратами і руйнуваннями, спричиненими війною в Україні. Серв’є засуджує цю війну і закликає до швидкого повернення до миру. Усі наші думки з тими, хто постраждав від цієї жорстокої та трагічної ситуації, насамперед з нашими українськими колегами та їхніми родинами.

Як компанія, яка займається збереженням і покращенням якості життя, Серв’є несе унікальну гуманітарну відповідальність за те, щоб основні лікарські засоби залишалися доступними для пацієнтів, де б вони не знаходились.

З огляду на ситуацію, що швидко розвивається, і відповідно до міжнародних санкцій ми прийняли такі рішення:

  • Ми призупиняємо будь-які витрати, не пов’язані з нашими лікарськими засобами, необхідними для задоволення життєво необхідних потреб пацієнтів у росії та Білорусі.
  • Ми призупиняємо початок нових клінічних випробувань у росії та Білорусі, а також набір нових пацієнтів для поточних досліджень. Тим не менш, ми зобов’язуємось продовжувати надавати необхідне терапевтичне лікування пацієнтам, які вже беруть участь у клінічних дослідженнях.
  • Ми призупиняємо будь-які нові інвестиції в росії та Білорусі.
  • Ми передамо суму, еквівалентну прибутку нашої дочірньої компанії в росії цього року, на підтримку гуманітарних дій в Україні.

Крім того, відповідно до місії та цінностей Групи Серв’є:

  • Ми пропонуємо підтримку нашим співробітникам в Україні та тим, хто прийняв важке рішення залишити країну. Багато наших колег працюють над тим, щоб у будь-який спосіб гарантувати безпеку та забезпечити добробут наших українських працівників та їхніх сімей, у тому числі пропонуючи рішення щодо забезпечення житлом.
  • Ми робимо все можливе для надання гуманітарної допомоги українському народу. Група Серв’є вже надала допомогу у вигляді лікарських засобів та аптечок невідкладної допомоги. Також була надана фінансова допомога, яка на сьогодні перевищує 1,5 мільйона євро.
  • Ми також створили фонд для наших співробітників по всьому світу для добровільних благодійних внесків на благо України. Серв’є подвоює внески співробітників, застосовуючи принцип 1:1: на кожен євро, сплачений працівником, Група вносить ще один євро. Ми сподіваємося, що війна в Україні та страждання українців невдовзі закінчаться.